Найшвидший пента-трик в історії футболу

Багато людей, які не є особливо освіченими у футболі, думають, що пента-трик - це явище рідкісне і дивовижне. Так, дійсно, оформити його вдається не багатьом. Однак історія знає достатньо випадків, коли гравці забивали у сітку воріт супротивника п`ять яскравих голів. Що ж, про найбільш відомих слід розповісти.

"Найсвіжіші" рекорди

Зовсім недавно, 23 вересня 2015 року, Роберт Левандовські, гравець мюнхенської "Баварії", був випущений на заміну у другому таймі. Німецький клуб на той момент програвав з рахунком 1: 0 своєму супернику, "Вольфсбургу". Однак вийшов Левандовскі і менш ніж за десять хвилин забив у ворота супротивників п'ять голів. Це був неймовірний матч, який надовго запам'ятався що гравцям, що вболівальникам.

пента трик

Буквально через два тижні досягнення "польського кулеметника", як прозвали Роберта, повторив Серхіо Агуеро, гравець "Манчестер Сіті". Третього жовтня він забив п'ять голів поспіль у ворота ФК "Ньюкасл". Це був теж вражаючий пента-трик. Невідомо, що вплинуло на таку "активність" гравців. Удача, зібраність, концентрація, бажання, мотивація, неуважність суперників - варіантів маса, а може і всі разом узяте. Але одне можна заявити з упевненістю - п'ять забитих голів одним футболістом рідкістю не є. І це можна бачити на прикладах.

Найяскравіші рекорди

Отже, найшвидший пента-трик у футболі належить Роберту Левандовські. А що ж про решту досягненнях? Їх чимало. Бас Дост з ФК "Херенвен" оформив нехай і не найшвидший пента-трик, але, у всякому разі, ефектний. 5: 0 - і "Ексельсіор" переможений.

Джермейн Дефо з "Тоттенхем Хотспур" - автор першого пента-трику у новому тисячолітті і, за сумісництвом, третьої такого досягнення у всій історії АПЛ. Справа була в 2009 році, в матчі проти ФК "Віган".

Дімітар Бербатов в 2010 році проти "Блекберн Роверс" оформив прекрасний пента-трик, почавши з другої хвилини матчу і закінчивши сімдесятої. Так він став кращим бомбардиром сезону.

найшвидший пента трик

Мирослав Клозе, гравець "Лаціо", за 39 хвилин матчу забив "Болоньї" п`ять красивих голів. Це перше таке подія за останні 27 років, а також третій пента-трик за всю історію Серії А.

Карлос Едуардо, гравець "Ніцци", забив команді "Генгам" 5 хороших м'ячів - починаючи з 12 хвилини і закінчуючи шістдесят четвертої. І, нарешті, Луїс Адріано, граючи у складі "Шахтаря" проти слабкого і простенького БАТЕ, п'ять разів вразив ворота білоруських суперників.

Подвиги трьох знаменитостей

І наостанок варто розповісти про досягнення трьох футболістів, які вважаються найбільш популярними і відомими. Перший - це Кріштіану Роналду. Він оформив п'ять голів у ворота ФК "Еспаньол", і один з них був реалізований з пенальті. Варто відзначити, що це другий такий трюк Роналду. У тому ж році, трохи раніше, він вже оформив пента-трик "Гранаді". Але "Еспаньол" - суперник поскладніше.

Слідом йде Рамадель Фалькао, який забив 5 м'ячів у сітку "Депортіво" за 43 хвилини. 2012-й рік - час, коли гравець вводив в жах всю футбольну Європу.

найшвидший пента трик у футболі

І, звичайно, Лео Мессі і його феноменальні п'ять голів, забиті у ворота "Байєра" в рамках Ліги Чемпіонів - найпрестижнішого клубного турніру. Футболіст дуже елегантно "розписався" кілька разів поспіль у воротах суперників. І це було захоплююче.

Що ж, можна здогадатися, що попереду нас чекає ще маса дивовижних пента-триків, адже футбол - це гра, яка постійно дивує. Залишається лише стежити за матчами!